Najczęściej zadawane nam pytania 

Najczęściej Zadawane nam Pytania

Ile zapłacę za odzyskiwanie dancyh?

Cena jest uzależniona od rodzaju nośnika, typu pamięci, rodzaju utraty danych (np. skasowanie, uszkodzenie mechaniczne, logiczne) Zajrzyj do naszego cennika, aby zorientować się w kosztach lub zadzwoń do nas i zapytaj o koszta.

Ile trwa odzyskiwanie danych?

Dokładny czas potrzebny na odzyskanie danych poznajemy dopiero po przeprowadzonej analizie. Średni czas odzyskania danych to 1-3 dni robocze.

Jak dostarczyć do was urządzenie?

Możesz dostarczyć je do nas osobiście, wysłać kurierem lub paczkomatem. Możemy też odebrać je od Ciebie po wcześniejszym ustaleniu daty oraz adresu.

Czy zapłacę jeśli nie odzyskacie danych?

Oczywiście, że nie. Opłatę pobieramy tylko wtedy gdy odzyskamy Twoje dane.

Czy moje dane są u was bezpieczne?

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wgląd do Twoich danych ma tylko i wyłącznie technik zajmujący się Twoją sprawą. Przekazując nam swoje urządzenie, przejmujemy odpowiedzialność za Twoje dane. Odzyskujemy również dane dla prokuratury oraz policji. Masz gwarancję, że dane są u nas bezpieczne.

Czy moje dane są u was bezpieczne?

Pomimo, że Enter-recovery ma wysoki wskaźnik sukcesu (około 95%) odzyskiwania danych, to nie możemy zagwarantować odzyskania 100% danych. O sukcesie decyduje wiele czynników, takich jak rodzaj i zakres uszkodzeń oraz to czy były podejmowane już próby odzyskiwania danych. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli dane znajdują się na nośniku, można je odzyskać. Płacisz tylko w przypadku, gdy odzyskamy dane z zakresu podanego po analizie. 

Co zrobić w przypadku utraty danych?

Jeśli to możliwe, natychmiast wyłączyć urządzenie. Wszelkie próby odzyskiwania danych na własną rękę w 99% przypadków kończą się pogłębieniem usterki i/lub bezpowrotną utratą danych. Jeśli dane są naprawdę dla Ciebie ważne, poproś o pomoc profesjonalistów.

Dlaczego wy?

Ponieważ bezustannie się szkolimy, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym przypadkiem w możliwie najkrótszym czasie. Regularnie inwestujemy w sprzęt, pracujemy na profesjonalnych narzędziach do odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej między innymi: PC3000 Portable 3, Ufed 4PCOxygen DetectiveBoxyZ3xUFI, Chimera, OctoplusMedusa, Hydra i wile innych. Zajmujemy się również naprawą elektroniki, mikro-lutowaniem. Do tego wszystkiego dorzucamy swoją pasję dzięki której, nie schodzimy z pola walki bez wygranej.

Nie ma tu mojego pytania.

Nic nie zastąpi rozmowy. Zadzwoń do nas: 664 725 410 lub przyjdź osobiście, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.