Jesteśmy Firmą z doświadczeniem

Trochę o nas

Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm, działając w myśl zasady Jeśli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu. Nasza praca jest także naszą pasją i do każdego zlecenia – nie ważne, czy to odzyskanie skasowanego pliku, naprawa dysku, czy skomplikowane naprawy elektroniki – podchodzimy z równie dużym zaangażowaniem. Satysfakcja z pracy oraz Twoje zadowolenie są na pierwszym miejscu.

Wszystkie usługi wykonujemy w naszej firmie. Powierzając nam swoje urządzenie, damy Ci  gwarancję, że zajmiemy się nim profesjonalnie. Zachowamy poufność Twoich danych oraz uczciwie wycenimy usługę i zaproponujemy możliwie najniższą cenę.

Sprawdź nas w google

Enter Gdańsk Google

Pomagamy

Naszą misją jest pomaganie ludziom. Pieniądze są na trzecim miejscu zaraz po satysfakcji z wykonanej pracy. Cieszą nas informacje, że bardzo pomogliśmy w jakiejś rozprawie sądowej lub w odzyskaniu ważnych czy sentymentalnych danych.

Zapłata tylko w przypadku odzyskania danych

Pobieramy opłatę tylko w przypadku odzyskania danych. Nie pobieramy opłat w przypadku niepowodzenia.

 

Zawsze w gotowości

Wszystkie zlecenia obsługujemy na miejscu. Nie korzystamy z pomocy firm trzecich. Jesteśmy w stanie przystąpić do  odzyskiwania danych od razu po dostarczeniu do nas urządzenia,