Chcesz odzyskać dane z urządzenia? A może zależy Ci na usunięciu blokady ekranu? Enter to rozwiązanie Twoich problemów! Dostarcz nam swoje urządzenie, a my wykonamy niezbędne prace, np. odzyskamy utracone dane lub zdejmiemy niechciane blokady, które potrafią być uprzykrzające.

Jak przygotować urządzenie do wysyłki?

Przed wysyłką warto wypełnić przygotowany przez nas formularz. Znajdziesz go na podstronie: zlecenie serwisowe. Dzięki przesłanym przez Ciebie informacjom będziemy dokładnie wiedzieć, jaki problem mamy rozwiązać. Jeśli nie masz czasu na wypełnianie formularza, nie martw się. Wystarczy, że do przesyłki dołączysz kartkę z Twoim imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu i krótko opiszesz, co mamy zrobić z przesłanym urządzeniem. Pamiętaj, by przed wysyłką starannie spakować sprzęt. Zabezpiecz go przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. 

Darmowa wysyłka

Urządzenie możesz dostarczyć we własnym zakresie: na nasz adres: 80-807 Gdańsk ul. Dragana 16H/1, tel: 664 725 410 lub napisać wiadomość na: kontakt@enter-recovery.pl
z informacją, że chcesz, abyśmy
wysłali do Ciebie kuriera. W mailu napisz dokładny adres, imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu oraz przedział czasowy, w którym możesz przekazać przesyłkę. Urządzenie możesz też wysłać na nasz paczkomat, podając dane: numer telefonu – 664725410 oraz numer paczkomatu – GDA108M. Nie musisz się też przejmować kosztami wysyłki, bo wszystko jest za darmo. Nie czekaj dłużej – zdecyduj się na odzyskiwanie danych w Gdańsku.